مشاوره آنلاین کنکور

مشاوره آنلاین کنکور
 • مشاوره آنلاین کنکور

  مشاوره آنلاین کنکور به معنای ارائه خدمات مشاوره‌ای به دانش‌آموزان و دانشجویان در زمینه آمادگی برای شرکت در آزمون کنکور است. در این روش، مشاوره‌دهندگان با استفاده از روش‌های ارتباطی آنلاین، مانند تلفن، ایمیل، چت یا ویدئو کنفرانس، به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا بهترین راهکارها و راهبردهایی را در اختیار داشته باشند تا به مقصود خود یعنی قبولی در کنکور برسند. در این روش، دانش‌آموزان می‌توانند سوالات خود را مطرح کرده و از مشاوره‌دهندگان خبره دریافت کنند، به علاوه در صورت نیاز، می‌توانند از طریق این روش، جلسات توجیهی و آموزشی را دریافت کنند. مشاوره آنلاین کنکور برای دانش‌آموزانی که دسترسی به مشاوره حضوری ندارند یا به دلیل شرایط زندگی شخصی و محدودیت‌های زمانی نمی‌توانند به مراکز مشاوره مراجعه کنند، بسیار مناسب است.

  من هم مثل خیلی از افراد از مزایای مشاوره کنکور به صورت آنلاین اطلاعی نداشتم. اما بعد از یک حساب سر انگشتی متوجه شدم که خیلی از هزینه ها اعم از زمانی و ریالی را می توانم ذخیره کنم، بیشتر به مشاوره آنلاین کنکور تمایل نشان دادم.

  بسیاری از افراد که نیاز به برقراری تماس آنلاین دارند از نرم افزارهای خاصی استفاده می کنند. قدیمی ترین و کاربردی ترین نرم افزار ها که در فضای مجازی هم کاربرد بسیار دارد را برای شما عنوان می کنم: WhatsApp,Skype از معروف ترین نرم افزارهایی هستند که افراد برای برقراری تماس صوتی و تصویری استفاده می کنند. خیلی از ویدئو کنفرانس ها و سمینارها و حتی جراحی هایی که از راه دور صورت می گیرد به وسیله این این نرم افزارها مدیریت می شود. کلاس ها و جلسات مهمی که همه امکان حضور را ندارند با این امکان تسهیل می شود.

  ابتدا ایرادی که این نرم افزارها در حوزه آموزشی و مشاوره ای دارند را برای شما عنوان می کنم:

  اگر هر یک از طرفین در مشاوره کنکور آنلاین رضایت نداشته باشد که اطلاعاتی در اختیار فرد مقابل باشد باید چه کار کرد؟ آیا امکان دارد مشاور یا دانش آموز تمایل به برقراری تماس داشته باشد بدون اینکه اطلاعاتش در اختیار فرد قرار بگیرد؟

  در صورت برقراری این امکان، حریم شخصی و خصوصی طرفین در حین مشاوره آنلاین، حفظ خواهد شد و کیفیت مکالمه به بهترین سطح خود می رسد. دیگر مشاور و دانش آموز نگرانی بابت لو رفتن اطلاعات یکدیگر نخواهند داشت.

  مجموعه شک اندیش این امکان را می دهد که تنها راه ارتباطی بین دانش آموز و مشاور همان مدت زمان محدودی است که طرفین با یکدیگر به مشاوره می پردازند. این پل ارتباطی فقط از طریق سامانه خاصی که از مجموعه شیک اندیش پشتیبانی می کند امکان پذیر است.

  مشاوره آنلاین کنکور چه معایبی را جبران می کند؟

  امروزه به دلیل بالا رفتن هزینه ها که هزینه های آموزشی هم مستثنی از این قاعده نیست، افراد به دنبال دریافت مشاوره با کیفیت خوب و با هزینه کم هستند. خیلی ها از هزینه ای که بابت مشاوره می پردازند راضی نیستند. عده ای از اینکه برای حضور در کلینیک مشاوره باید مسیر طولانی را طی کنند دچار شک در استفاده از مشاور می شوند. از اینکه هزینه های زیادی بابت حمل و نقل می بایست پرداخت کنند تا به مشاور خوب و با تجربه دسترسی پیدا کنند رنج می برند. عده ای هم که در سال کنکور به دلیل اهمیت بالای وقت نمی خواهند حتی ذره ای از زمان شان را هدر دهند، به دنبال مشاوره غیر حضوری می گردند.

  متاسفانه در بعضی مواقع خواهیم دید که مشاور یا دانش آموز آمادگی کافی برای مشاوره آنلاین را ندارد و چون قرار ملاقات از قبل هماهنگ شده است، امکان جابه­ جایی وجود ندارد. این عامل خود باعث می شود که کیفیت مشاوره از حد مطلوب خود فاصله بگیرد. گاها هم مشاور به هر دلیلی آمادگی را نداشته که در جلسه حضور پیدا کند و اطلاعی هم به دانش آموز بابت لغو جلسه داده نشده است. خیلی از مواقع هست که شما برای صحبت با یک مشاور برجسته می بایست از یک شهر به شهر دیگری سفر کنید که هزینه های زیادی را متحمل می شوید. و …

  مزایای استفاده از مشاوره آنلاین کنکور:

  زمانی که شما از مشاوره غیر حضوری استفاده می کنید می توانید با حضور در منزل و با یک پوشش مناسب با مشاورتان ارتباط بگیرید. بدون پرداخت هزینه های حمل و نقل و فوت وقت در بازگشت از جلسه مشاوره، به مطالعه خود ادامه دهید و زمان ذخیره کنید. در هر جایی که باشید می توانید در همان زمانی که بین خودتان و مشاور تنظیم می کنید تماس صوتی و تماس تصویری داشته باشید. در صورتی که شما یا مشاور قادر به برگزاری جلسه نباشید، در صورت توافق طرفین می توانید جلسه را به روز و ساعت دیگر انتقال بدهید.

  شما از رمز موفقیت رتبه برتر های سال های گذشته که در رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان خوش درخشیده اند در مشاوره اطلاع خواهید یافت. روش های مرور و جمع بندی، تکنیک های تست زنی و تست خوانی، خلاصه برداری ها که باعث جهش چشمگیر شان نسبت به دیگران شده است را خواهید آموخت.

  یکی از مهمترین موارد در دوران کنکور، محیط مطالعه شماست. خیلی کم این امکان وجود دارد تا مشاور در منزل شما حضور پیدا کند و صحت شرایط محیط مطالعه تان را تایید کند. اما شما با وجود این امکان می توانید با برقراری تماس تصویری حین مشاوره آنلاین، محیط مطالعه تان را به مشاور نشان دهید و بهترین مشاوره بابت چیدمان را از مشاور بر اساس روحیه خودتان دریافت کنید.

  خیلی از دانش آموزان به دلیل مشغله زیاد والدین این امکان برایشان فراهم نیست تا به همراه پدر و مادرشان در جلسه مشاوره حضور پیدا کنند. اما شیک اندیش این امکان را فراهم می کند تا والدین در حین کار و حتی بدون حضور فرزندشان از وضعیت فرزندشان اطلاع پیدا کنند.

  شیک اندیش:

  خیلی از مشاوران بر این اعتقاد استوار هستند که حتما باید مشاوره به صورتی باشد تا چهره فرد را مشاهده کنند. در غیر این صورت کیفیت مکالمه کاهش خواهد یافت. این اعتقاد کاملا درست است. چراکه مشاوران از عکس العمل شما متوجه خواهند شد که شما در چه وضعیت روحی قرار دارید و چهره شما حین مشاوره آنلاین کنکور کمک بزرگی در انتقال فهم می کند. شیک اندیش با فراهم کردن این بستر، خلأ مشاوره از راه دور را برطرف کرده است.

  مجموعه شیک اندیش متشکل از مشاوران آقا و خانم که با سابقه ی ۱۲ سال مشاوره تحصیلی و ۲۵ سال مشاوره بالینی، در بهترین مدارس سطح شهر از دانش آموزان حمایت کرده است. مشاوره در مدارس خصوصی، شاهد، تیزهوشان و نمونه دولتی که بهترین دبیران را به خود اختصاص داده و هر ساله دانش آموزان بسیاری را به دانشگاه ها و رشته های رویایی شان می رساند، در کارنامه مشاوران شیک اندیش موجود است.

  تلاش ما بر این بوده تا، با سابقه ترین مشاوران با تحصیلات عالیه و تجربه ارزشمند را برای مشاوره آنلاین گرد هم جمع کنیم. مشاوران دانش آموزان را بر اساس جدیدترین و کاربردی ترین متد های استاندارد پرورش می دهند. در کنار ورود به دانشگاه و رشته های خاص، استعدادیابی می شوند تا در کنار تحصیل در دانشگاه، به فکر پرورش استعداد های خدا دادی شان هم باشند و کسب درآمد کنند و از زندگی لذت ببرند.

  مشاور در حین مشاوره آنلاین چه خدمت هایی را ارائه می دهد؟

  ابتدا شناسایی روحیات و اخلاقیات شما یا به عبارتی استعدادیابی در جلسات اول.

  بعد از استعدادیابی نوبت می رسد به ارائه برنامه درسی و مطالعاتی مخصوص روحیات شما. اینکه چه درسی را اول بخوانید؟، چند ساعت در روز بخوانید؟، چند درس در طول روز بخوانید؟، بازه مطالعاتی شما چقدر باشد؟، چند ساعت بخوابید؟، حجم ورزش برای شما چقدر باشد؟، و …

  مواردی عنوان می شود که کمک می کند شما انگیزه تان را حفظ کنید و ارتقاء دهید.

  اندک افتخارات شیک اندیش در سال های گذشته:

  ✅ رتبه ۱ ریاضی در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

  ✅ رتبه ۱۳ زبان در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

  ✳️ علیرضا سمیعی هم اکنون در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل می باشد.

  ✅ رتبه ۷ انسانی در منطقه: امیر حسین رمضانی

  ✅ رتبه ۱۰ تجربی منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

  ✅ رتبه ۵۰ زبان در منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

  ✅ محمد مهدی سیدی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران مشغول به تحصیل می باشد.

  ✳️ سرور مطیع: دانشجوی مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت

  ✅رتبه ۳۹۲ تجربی در منطقه: ایمان ایمانی

   ایمان ایمانی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حال تحصیل می باشد.

  ✅ رتبه ۲۶ انسانی در منطقه: اسماء شجاعی

   رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

  ✅ رتبه ۶۱۶ زبان در منطقه: امیر حسین رمضانی

  ✅ امیر حسین رمضانی در رشته فلسفه دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشد.

  ✅ رتبه ۳۵ انسانی در منطقه: میترا شاد

  ✅ رتبه ۸۰ رشته انسانی در منطقه: مهدیس نصرت زاده

  ✅ رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

  ✅ رتبه ۲۰۹ زبان در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

  مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی:

  یکی از مهمترین و اساسی ترین موارد در دوران کنکور، داشتن نقشه راه یا همان برنامه است. زمانی که شما از داشتن این نعمت محروم باشید هر چقدر هم تلاش کنید فایده ندارد. فرض کنید شما راننده خوبی هستید و قصد مسافرت به شمال کشور را دارید. اما اگر بهترین ماشین یعنی ، استعداد را داشته باشید و حتی راننده خوب یا همان دانش آموز تلاشگر، باشید؛ در صورتی که به سمت جنوب کشور سفر کنید به مقصدتان نمی رسید. این در حالی است که حتی افرادی که به صورت جزئی برنامه ریزی می کنند بالاخره دیر یا زود به هدف شان می رسند. حتما از مشاوره استفاده کنید تا با ارزش ترین نعمت خود را به بهترین حالت ممکن استفاده کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا