۳ “کشنده جاذبه” که باید از آنها دوری کنید

کشنده جاذبه
 • ۳ “کشنده جاذبه” که باید از آنها دوری کنید

   

  آیا برایتان پیش آمده زمانی که حس می کنید بین شما و مرد مورد علاقه تان رابطه ای عمیق شکل گرفته ، او ناگهان ناپدید شود ؟ احتمالا شما یکی از این سه اشتباه را انجام داده اید .

  ممکن است فکر کنید قدمی برای نزدیک کردن او به خودتان بر داشته اید اما در واقع دارید او را دورتر می کنید . پس به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید او در واقع چگونه فکر می کند و به او نشان دهید شما همان زنی هستید که او نمی تواند بدون بودنش زندگی کند .

  کشنده جاذبه شماره# ۱ : رشوه دادن

  ایا تا به حال برای او یک هدیه گرانبها خریده اید برای اینکه توجه او را جلب کنید ؟ شما تلاش می کنید “خوب” باشید اما چیزی که او می بیند این است که شما تلاش می کنید توجه اش را بخرید .

  یک مرد برای بودن با شما، باید بودن با شما را به عنوان هدیه نهایی ببیند و نه هدیه ها و رفتارهای خوبی که همراه با شما خواهد بود .

  منظورم این نیست که نشان دادن عشق و تفکرتان در مورد رابطه کار درستی نیست ، اما اگر یک مرد هنوز به شما متعهد نشده باشد ،این گونه محبت کردن شما را به این عنوان تلقی می کند که میخواهید به او رشوه بدهید که عاشق شما شود .

  مرد عاشق این که شما چگونه زنی هستید و چه احساسی به او می دهید می شود ، نه عاشق کارهایی که براش انجام می دهید . ممکن است او همه توجهات و هدایا را دوست داشته باشد و تا زمانی که با آن راحت باشد شما را در کنار خود نگه دارد اما شما را به عنوان زنی که میخواهد بقیه زندگی اش را با او سپری کند نمی بیند .

  کشنده جاذبه شماره #۲ : متقاعد کردن

  شاید تصور کنید به اشتراک گذاشتن احساساتتان و نشان دادن لیاقتتان برای باهم بودن به او کمک کند که احساساتش را بیان کند و احساس ارتباط نزدیک با شما داشته باشد ، اما چیزی که او می شنود این است که دارید تلاش می کنید او را متقاعد کنید به شما متعهد شود .

  مردان برای چیزی ارزش قائل هستند که برای به دست آوردنشان تلاش کرده باشند . زمانی که شما به دنبال دریافت عشق از طرف او هستید او شما را به عنوان هدیه ای نمی بیند که باید برای بدست آوردنش تلاش کند و شروع به فاصله گرفتن از شما می کند .

  کشنده جاذبه شماره # ۳: راضی شدن به رابطه جنسی بدون تعهد

  این رایج ترین و خطرناک ترین کشنده جاذبه است . خیلی از خانم ها به این کاری راضی می شوند تا مرد با آنها احساس نزدیکی کند . اما هرچه شما از نظر فیزیکی به او نزدیک شوید احساساتتان قوی تر می شود . پس چرا او همین احساس را پیدا نمی کند؟

  حقیقت این است که مردان می توانند از نظر فیزیکی با کسی صمیمی شوند و حتی به رابطه جدی با او فکر نکنند . برای او تنها می تواند یک احساس خوب باشد و هر زمان که شما برای یک رابطه “جدی” درخواست کنید ناپدید شود .

  شما نیاز ندارید چیزی را ثابت کنید

  هیچ کدام از این راهکارها کارساز نیستند چون به مرد اثبات می کنند که شما نیازمند و محتاج رابطه با او هستید . حتی اگر این حس او درست نباشد . به جای اینکه تلاش کنید به او اثبات کنید که باید شما را دوست داشته باشد به او نشان دهید که او باید ثابت کند که قدر عشق شما را می داند و برای شما اهمیت قائل است.

  شما یک هدیه هستید که او خوشبخت است که شما را دارد و هر زمانی که شما خودتان را اینگونه ببینید و به او نشان دهید خودتان را چگونه می بینید او را مشتاق تر می کنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا