با معجزه بغل کردن عاشقانه حرارت رابطه را دو برابر کنید

بغل کردن عاشقانه
 • آنچه در این مقاله می‌خوانید نمایش

  با معجزه بغل کردن عاشقانه حرارت رابطه را دو برابر کنید

   

  چکیده مطلب

  برای تسخیر قلب همسر یا شوهر خود حرکات و رفتارهای ما می‌تواند بیشتر از کلمات تاثیرگذار و نتیجه‌بخش باشند. یکی از این رفتارها، بغل کردن عاشقانه طرف مقابل‌ است. اما متاسفانه بسیاری از زوج‌ها ارزش بغل کردن و در آغوش گرفتن را نادیده می‌گیرند. بیشتر افراد هنگامی که هیجان‌زده، خوشحال، غمگین و یا وقتی که […]

  برای تسخیر قلب همسر یا شوهر خود حرکات و رفتارهای ما می‌تواند بیشتر از کلمات تاثیرگذار و نتیجه‌بخش باشند. یکی از این رفتارها، بغل کردن عاشقانه طرف مقابل‌ است. اما متاسفانه بسیاری از زوج‌ها ارزش بغل کردن و در آغوش گرفتن را نادیده می‌گیرند. بیشتر افراد هنگامی که هیجان‌زده، خوشحال، غمگین و یا وقتی که می‌خواهند احساس خوبی داشته باشند از بغل کردن استفاده می‌کنند. بغل کردن تاثیرات شگفت‌انگیزی بر روی شخص دارد. بغل کردن‌های عاشقانه رفتار بسیار ساده‌ای است که به هر دو نفر انرژی بسیار مثبتی را منتقل می‌کند.

  در این مقاله قصد داریم در مورد تاثیرات مثبت بغل کردن عاشقانه و همچنین روش‌های ساده برای بغل کردن بپردازیم، پس تا پایان این مقاله را بخوانید.

  تاثیرات مثبت بغل کردن عاشقانه کدامند؟

  ۱- بغل کردن عاشقانه باعث کاهش استرس در افراد خواهد شد

   

  هنگامی که برای همسر یا شوهر شما و یا هر کدام از اعضای خانواده شما یک اتفاق دردناک و ناخوشایند رخ می‌دهد آن‌ها را در آغوش بگیرید. دانشمندان می‌گویند که حمایت کردن از یک فرد از طریق تماس فیزیکی مانند بغل کردن نه تنها استرس او را کاهش می‌دهد بلکه فشارهای روانی را از روی فرد بر می‌دارد. همچنین محققان دریافتند هنگامی که یک زن را عاشقانه بغل می‌کنید قسمت‌هایی از مغز او که در ارتباط با استرس است فعالیت کمتری خواهد داشت.

  ۲- بغل کردن عاشقانه باعث افزایش سلامتی قلب می‌شود

  بغل کردن عاشقانه می‌تواند برای سلامتی قلب شما مفید باشد. در یک مطالعه دانشمندان حدود ۲۰۰ نفر از افراد بزرگسال را به دو دسته تقسیم کردند:

  دسته اول زن و شوهرهای رمانتیک که به مدت ۱۰ دقیقه دست همدیگر را گرفته و بعد از آن ۲۰ ثانیه عاشقانه هم را بغل کردند. دسته دوم زن و شوهرهایی بودند که در همین مقدار زمان دست هم را گرفته و در کنار همدیگر بودند.

  نتایج نشان داد افراد دسته اول قلبی سالم‌تر و سطح فشار خون مناسب‌تر داشتند. پس با توجه به این تحقیق می‌توان نتیجه گرفت که داشتن یک رابطه محبت‌آمیز و بغل کردن عاشقانه باعث سلامتی بیشتر قلب شما خواهد شد.

  ۳- با بغل کردن عاشقانه شما خوشحال‌تر خواهید شد

   

  اکسی‌توسین یک ماده شیمیایی در بدن انسان است که گاهی اوقات دانشمندان آن را هورمون آغوش نیز می‌نامند. چون مقدار این هورمون در هنگام بغل کردن افزایش می‌یابد دانشمندان آن را بدین نام نامگذاری می‌کنند. این هورمون باعث شادتر شدن شما و همچنین کاهش استرس می‌گردد. دانشمندان بیان کردند که تاثیر این ژن در خانم‌ها بیشتر از آقایان است. اکسی‌توسین باعث کاهش فشار خون و تولید هورمون استرس نائورفی نفرین می‌شود. یک مطالعه از فواید اکسی‌توسین در زنان نشان داد که این هورمون باعث بهتر شدن و گرم‌تر شدن روابط آن‌ها با همسرانشان خواهد شد.

  ۴- بغل کردن عاشقانه ترس را به شدت کاهش می دهد

  دانشمندان دریافتند که لمس کردن و بغل کردن عاشقانه می‌تواند اضطراب را در افرادی که عزت نفس کم دارند، کاهش دهد. همچنین لمس کردن می‌تواند مردم را از انزوا و گوشه‌گیری نجات دهد. آن‌ها دریافتند که حتی دست زدن به یک شیء بی‌جان مانند یک خرس عروسکی، باعث کاهش ترس شخص نسبت به وجود آن می‌شود.

  ۵- بغل کردن عاشقانه باعث ارتباط بهتر با دیگران می‌شود

   

  بیشتر ارتباط‌های انسانی به صورت شفاهی صورت می‌گیرد. اما لمس کردن یکی از راه‌های مهم برای انتقال پیام به دیگران است. دانشمندان دریافتند که یک زن یا مرد می‌تواند طیف گسترده‌ای از احساسات خود را از طریق بغل کردن عاشقانه طرف مقابل خود به وی منتقل کند. پس بغل کردن عاشقانه یک نوع لمس کردن بسیار راحت و ارتباطی است.

  ۶- با بغل کردن عاشقانه اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

  از روزی که ما به دنیا می‌آییم همواره خانواده و اطرافیان ما را لمس می‌کنند. احساسات خوب لمس کردن و بغل کردن از همان دوران کودکی در سیستم عصبی ما تعبیه و به دوران بزرگسالی منتقل می‌شود. هرچه فرد در دوران کودکی با لمس کردن و در آغوش گرفتن مورد محبت پدر و مادر خود قرار گیرد، باعث افزایش اعتماد به نفس او در آینده خواهد شد.

  ۷- بغل کردن عاشقانه باعث بالا رفتن صمیمیت بین دو نفر خواهد شد

   

  یکی دیگر از ثمرات بغل کردن عاشقانه افزایش صمیمیت بین دو نفر است. بغل کردن عاشقانه باعث تبادل احساسات بین زن و شوهر شده و به تبع آن همدلی و صمیمیت بین آن‌ها افزایش می‌یابد. وقتی که بین زن و شوهر صمیمیت ایجاد شود در نتیجه اعتماد، که یکی از ارکان اساسی هر زندگی است، در بین آن‌ها به وجود خواهد آمد.

  چگونه همسر یا شوهر خود را عاشقانه بغل کنیم؟

  روش اول: بغل کردن همسر یا شوهر خود از روبرو

  ۱- دست‌های خود را باز کرده تا او متوجه هدف شما شود

   

  در بغل کردن عاشقانه سینه‌های شما به هم می‌چسپد و این یک موقعیت عالی برای صمیمیت بیشتر ایجاد می‌کند. در این حالت فرد قد بلندتر دست خود را دور کمر طرف مقابل خود قرار می‌دهد و کسی که قدش کوتاه‌تر است دست خود را دور گردن طرف دیگر قرار خواهد داد. اما در صورتی که اختلاف قد دو نفر زیاد باشد شخص بلند دست خود را دور کردن شخص کوتاه‌تر قرار داده و سر طرف کوتاه‌تر به سینه‌های شخص بلندتر می‌چسپد و همچنین شخص کوتاه‌تر دست خود را به دور کمر شخص بلندتر حلقه می‌کند.

  ۲- سر‌های خود را به همدیگر نزدیک و تماس دهید

   

  در هنگام بغل کردن عاشقانه سر خود را به یک طرف شخص مقابل قرار دهید. در کشورهای غربی اغلب مردم سر خود را به طرف راست طرف مقابل خود قرار می‌دهند. اما اگر قد شما کوتاه‌تر است می‌توانید سر خود را بر روی سینه همسر یا شوهر خود قرار دهید.

  ۳-  همدیگر را فشار دهید و همان گونه نگه دارید

   

  بغل کردن عاشقانه بسیار طولانی است. همدیگر را فشار دهید اما همان گونه که در آغوش هم هستید چند ثانیه از هم جدا شده و یک نفس عمیق بکشید و دوباره به آغوش هم بگردید و از آن لذت ببرید. باید توجه داشته باشید که فشار دادن شما باید به اندازه کافی زیاد باشد اما آنقدر هم زیاد نباشد که به سختی نفس بکشید

  ۴- از دست‌های خود استفاده کنید

   

  اگر دست شما به دور کمر همسر یا شوهر خود است آن‌ها را چند بار بر روی هم قرار داده و باز کنید و یا اگر دستتان به دور گردن طرف مقابل است موهای او را ناز کنید و به آرامی گردن او را لمس کنید.

  ۵- به آرامی از هم جدا شوید

  همان گونه که دارید از هم جدا می‌شوید دست‌های همدیگر را گرفته و همدیگر را لمس کنید. در آخر به صورت آرام از یکدیگر جدا شوید، همان طور که از هم جدا می‌شوید می‌توانید یک فرصت خوب برای نگاه کرده به چشم یکدیگر، لبخند با هم و صمیمیت را پیدا کنید.

  روش دوم: بغل کردن همسر یا شوهر خود از پشت سر

  ۱- از پشت سر به طرف او بروید

   

  یکی از راه‌های افزایش صمیمیت، بغل کردن همسر یا شوهر خود از پشت سر است. زمانی که طرف مقابل‌تان حواسش نیست دست‌های خود را به دور کمر او حلقه کنید و سر خود را بر روی شانه‌های شریک زندگی خود قرار دهید. این لحظه می‌تواند یک لحظه شیرین را برای شما به وجود بیاورد.

  ۲- در پشت همسر یا شوهر خود بایستید و او را فشار دهید

  در این حالت مهم نیست که قد شما بلند‌تر یا کوتاه‌تر است، دست خود را بر روی شکم عشق خود قرار دهید و محکم بفشارید.

  ۳- بازوهای خود را در جلو قرار دهید

  در این حالت می‌توانید در بالا بازوی دیگر قرار دهید و یا آن را بر روی شانه‌های شخصی که در آغوش گرفته‌اید قرار دهید. این مرحله بستگی به قد دو طرف دارد و با توجه به قدتان هر کدام از روش‌ها بهتر بود آن را امتحان کنید.

  ۴- سر خود را به هم نزدیک کنید

   

  اگر قد شما بلندتر است می‌توانید خود را خم کرده و سر خود را بر روی شانه‌های عشق خود قرار دهید. اما اگر قد شما کوتاه‌تر است سر خود را به عقب برگردانید و سر و صورت خود را به هم نزدیک کنید.

  ۵- همدیگر را محکم فشار دهید و نگه دارید

  فشار داده همدیگر و به هم چسپیدن باعث افزایش صمیمیت بین دو طرف می‌شود. همان گونه که در روش اول نیز بیان شد این فشار باید به اندازه لازم قوی و پر انرژی باشد.

  ۶- از دست‌های خود بیشتر استفاده کنید

  برای کسی که در آغوش گرفته‌اید نوازش بسیار مهم است، در این حالت سعی کنید از دست‌های خود بیشتر استفاده کنید و او را نوازش کنید. شخصی که در آغوش قرار گرفته است می‌تواند به سر خود را به طرف عقب برگرداند و موهای خود را پریشان کند. این مرحله از بغل کردن عاشقانه بسیار لذت‌بخش است.

  ۷- در آخر بچرخید و در مقابل یکدیگر قرار بگیرید

  از جلو شریک زندگی خود را در آغوش بگیرید و از بغل کردن عاشقانه لذت ببرید. اگر تمایل داشتید مراحل مربوط به روش اول را ادامه دهید.

  اما سوالی که پیش می‌آید این است که ما چقدر به بغل کردن عاشقانه نیاز داریم؟ متاسفانه در زندگی امروزی به ویژه در کشورهای توسعه یافته افراد از بغل کردن محروم هستند؛ زیرا آن‌ها تنها زندگی می‌کنند. زن و شوهرها باید تلاش کنند از لمس کردن و بغل کردن عاشقانه بیشتر بهره بگیرند.

  بنابراین اگر شما مایل هستند احساس خوبی داشته باشید، استرس خود را کاهش دهید، ارتباط سالم‌تری با دیگران داشته باشید، باید از بغل کردن عاشقانه یکدیگر لذت ببرید و هر روز آن را تکرار کنید. علم ثابت کرده است، آغوش به طور منظم با کسانی که نزدیک به شما هستند، حتی به صورت کوتاه، می‌تواند تاثیرات مثبتی بر روی مغز و بدن شما داشته باشد. پس هیچوقت بغل کردن عاشقانه را با همسر و شریک زندگی خود فراموش نکنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا