دو راه برای از بین بردن اضطرابتان هنگام شروع گفتگو

از بین بردن اضطرابتان هنگام شروع گفتگو
 • دو راه برای از بین بردن اضطرابتان هنگام شروع گفتگو

  اگر راهی برای انجام اولین حرکت بدون به خطر انداختن تمام ویژگیهای جذابی که در خودتون دارید وجود داشته باشه چی؟ اجازه بدید شما رو در کنترل خودتون قرار بدم، تا بتونید از میان مردانی که همیشه در اطراف خودتون میبینید، انتخاب کنید. بله در این مورد، شما میتونید موقعیتتون رو به دست بیارید و از اون استفاده کنید. و من می خوام به شما بگم که چطور اینکارو انجام بدید .

  نیت خودتون رو تغییر بدید

  اکثر ما در حین صحبت با یک غریبهی جذاب ( غریبه یعنی کسی که او رو دیدیدم ازش خوشمون میاد اما هنوز باهاش ارتباطی برقرار نکردیم) طوری رفتار میکنیم که انگار حساسترین لحظات یک مسابقهی المپیک هست. طوری رفتار میکنیم که انگار فقط همین فرصت رو برای برنده شدن داریم و اگر شکست بخوریم، همه چیز تمام شده ( نه تنها خانم ها که آقایون هم این مشکل رو دارن ) و باید چهار سال دیگر منتظر بمونیم تا شانس به دست آوردن مدال طلا رو داشته باشیم و اونموقع ممکن هست خیلی پیر شده باشیم.

  به جای نزدیک شدن به یک پسر با این قصد اینکه او ممکنه مرد رویاهاتون باشه، با این نیت به او نزدیک بشید که انگار هیچوقت دوباره او رو نخواهید دید. فقط در مورد این فکر کنید که اینطور چقدر آزادتر هستید. اگر قصد شما فقط یک لحظه چالش و سپس حرکت باشه ، پس چیزی برای خطر کردن وجود نداره. این مثل دویدن در یک مسابقه است: شما بر روی رسیدن به نشانگر بعدی نه روی خط پایان، تمرکز می کنید و همین به طور پیوسته شما رو به خط پایان می رسونه!
  حقیقت این هست که شما به همون اندازه شانس نزدیک شدن به پسرها رو دارید که خودتون بخواید. اگر یک برخورد نتیجهی خوبی نده، شما می تونید فراموش کنید و با شخص جدیدی صحبت کنید. شما حتی اگر تمام روزهای آیندهی زندگی خود را ۲۴ ساعت با مردان مختلف صحبت کنید، نتوانستید حتی با یک دهم از افراد جالب روی کرهی زمین هم ارتباط برقرار کرده باشید. فرصت ها بینهایت هستند – نظریهی ما در مورد فراوانی در مقابل کمبود رو به یاد داشته باشید. یک گفتهی قدیمی وجود داره که مردان مانند اتوبوس هستند: اگر شما یکی رو از دست دادید، همیشه یکی دیگر در عرض چند دقیقه خواهد اومد. هر چه زودتر این حقیقت را درک کنید، زودتر میتونید با مرد رویاهاتون ملاقات کنید.( منظور برای آشنایی با یک فرد جدید هست)

  جایگاه کمتری برای نتیجه در نظر بگیرید
  هر زمان که ما در مورد واکنش دیگران نسبت به خودمون نگران باشیم، نشانه ای است که ما به نظرات دیگران بیش از حد ارزش میدیم. و چرا ما به نظر اونها اهمیت میدیم؟ چون که ما همچنان بسیار به نتیجه اهمیت میدیم.
  جواب رد شنیدن بدترین تجربهی زندگی نیست. ما انسان ها به طرز شگفت آوری مقاوم هستیم. الزام زیست محیطی برای تولید مثل، غریزهی ما رو هدایت میکنه تا موقعی که یک زوج پیدا نکردیم هنوز هم تلاش کنیم. اگر قرار بود ما با اینگونه جواب رد شنیدنها تسلیم بشیم خیلی وقت پیش نسلمون منقرض میشد. علاوه بر این، هنگامی که ما از شکست خود درس میگیریم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنیم.پس قطعا بهتر هست که با جواب منفی شنیدن کنار بیاییم.

  کنار اومدن با جواب منفی قطعا خیلی بهتر از این هست که خیلی دیر به خودمان بیاییم و ببینیم که از ترس اینکه دیگران راجع به ما چه فکری میکنند هیچوقت تلاشی نکردیم و جرئت به خرج ندادیم تا چیزی که میخواستیم رو به دست بیاریم. به یاد داشته باشید، غم جواب رد شنیدن در مقایسه با درد پشیمانی هیچ هست .
  جهت روشن ساختن موضوع: چرا شما باید با فکر کردن به شروع مکالمه با کسی که برایتان جذاب است در حالیکه هیچ چیز راجع به او نمیدانید نگران بشید؟ در حال حاضر، او فقط یک لبخند، مقداری مو و یک پیراهن است که چشمان مشکیش رو بیشتر نمایان میکنه . همین، نه چیزی بیشتر. شما حتی این شخص رو به خوبی نمی شناسید. چرا به چیزی که راجع به شما فکر می کنه اینقدر اهمیت می دید؟ سعی کنید راجع به اون اینگونه فکر کنید: او باید در مورد شما یک نظر کسب کنه. به همین دلیل هست که با او صحبت می کنید. و اگر اینطور فکر کنید هر چیز دیگری بی معنی هست.

  شما هرگز شخص محبوب همگان نخواهید بود
  حتی اگر قصد خودتون رو تغییر میدید، اهمیت کمتری برای نتیجه قائل بشید ، ذهنیت انتخاب کننده رو در پیش بگیرید و کفش های خوش شانسیتان رو بپوشید ( اگر ندارید برای خودتون یک کفش خوش شانسی انتخاب کنید ، تاثیرش باور نکردنیه ) ، همیشه مکالماتی وجود خواهند داشت که اونطور که شما میخواهید پیش نمیرن.
  و مشکلی نیست. گاهی اوقات مردی که از او خوشتون میاد با شما گرم نمیگیره و یا جذب شخص دیگری شده. تمام چیزی که میدونید اینه که، او ممکنه در حال حاضر در یک رابطه باشه . مهم نیست. این مهم هست که شما سعی کردید و موفقیت در همین هست.
  فرقی نداره که شما در حال تلاش برای به دست آوردن اون مرد هستید یا فقط میخواهید روزتون رو بگذرونید، جواب رد شنیدن اجتناب ناپذیره. همیشه افرادی وجود دارند که بعد از صحبت با اونها ارتباط بیشتری برقرار نمیکنید. وقتی که ما برای یک شغل درخواست میدیم و بیست رزومه رو ارسال می کنیم، اکثر ما انتظار داریم حداقل نیمی از آنها رد بشن برای اینکه فکر میکنیم شاید شرایط ما با اونها همخوانی نداشته باشه. این موضوع ارتباطی با ارزش ما به عنوان یک شخص نداره. همین امر هنگام نزدیک شدن به مردی که به نظرتون جذابه هم صدق میکند. برخی از اونها رو برنده خواهید شد، برخی از اونها رو از دست خواهید داد. به عنوان دکتری که دوست شماست میگیم، “آمار هرگز برای همهی افراد صدق نمیکند.” ممکن است به احتمال یک هزارم شما توسط یک بیماری کشته بشید ، اما اگر شما اون یک نفری باشید که زنده میمونه، در اینجا آمار از دایره خارج میشه. به همین ترتیب، برای اهداف ما، مهم نیست که چند طلاق اتفاق میافته یا نسبت مردان مجرد به زنان مجرد چقدره . شما باید فقط یک بار شریک ایدهآل زندگی خودتون رو پیدا کنید و وقتی که اینکار رو انجام دادید، هر آماری بیمعنی خواهد بود.

  چگونه بر ترستون از مردهای جذاب غلبه کنید
  طبیعی است که هنگام نزدیک شدن به مردی که به نظرتان جذاب هست استرس زیادی احساس کنید، اما اگر ترس این رو دارید که حرفی برای گفتن نداشته باشید ، از خودتون این سوال دو قسمتی رو بپرسید: در حال حاضر برای چه چیزی در او ارزش بیش از حد قائل شدهاید؟ و مهمتر از همه، چه چیزی رو در مورد خودتان کم ارزش می کنید؟
  به خودتون یادآوری کنید که چه استاندارهای بالایی برای یک رابطه دارید. در مورد ویژگیهایی فکر کنید که مرد ایدهآل شما باید داشته باشه. او باید مهربان، سخاوتمند، چالش برانگیز، بلند پرواز، با ملاحظه، خوش بین، هوشمند، مودب، دوستانه با دوستان شما، بازیگوش، ماجراجو، دارای جذابیت فیزیکی و صد ویژگی دیگه باشه.
  این لیست باید به شما یادآوری کنه که شما بسیار ایرادگیر هستید. اینطور نیست که هر مردی در استانداردهای شما جای بگیره. در واقع، اکثر مردها در استانداردهای شما جای نمیگیرند.
  ظاهر خوب او چیزی غیر از هیجان اولیه نمیاره که در لحظه شما میگید: من دوست دارم با او صحبت کنم یا باهاش بیشتر آشنا بشم . اما ظاهر خوب فقط یکی از ده ها ویژگی مورد نیاز شماست. نمره او از بیست یک هست، و ممکن است همونقدر هم بمونه . صحبت کردن با او یکی از روشهایی است که بتونید کشف کنید، چند ویژگی دیگر موجود در فهرست شما در او وجود داره. این کار ربطی به تکبر یا قضاوت کردن نداره، بلکه به معنی یک قدم به عقب رفتن و قرار دادن ظاهر در جایگاه خودشهست.
  اگر متوجه بشید که مرد جذاب ایستاده کنار بوفه دانشگاه که باعث میشه کف دستتون عرق کنه و دلتون از استرس به خودش بپیچه، سرد، خودخواه و کسل کننده است و دارای سابقهی مجرمانه برای ضرب و شتم پارتنز قبلیاش هست چی؟ آیا هنوز هم به دام فکر صحبت کردن با او میافتید؟ دوستی داشتم که کاملا توسط ترسش از صحبت با مردان جذاب تسخیر شده بود و عادت داشت وقتی که نگران میشد به خودش یادآوری کنه ، “تد باندی ( نام یک قاتل سریالی) خیلی خوشتیپ بود اما بعدا معلوم شد که یک قاتل سریالی است.”
  با این حال، زمانی که ما کسی رو میبینیم که به نظرمون خوشتیپ میاد و جذب او میشیم، تمام ویژگیهای مثبت دلخواهمون رو در ذهنمون در او قرار میدیم، هرچند که اینکار ما هیچ پایه و اساسی نداره.
  او فقط مردی هست که میخواهید با او صحبت کنید، نه چیزی بیشتر.
  هر زمان که احساس کردید که با فکر کردن به شروع یک گفتگو مضطرب میشید، به خودتون یادآوری کنید که این پسر هنوز راه زیادی برای اثبات خودش در چارچوب استانداردهای من داره.

  هر وقت تلاش می کنید با یک پسر صحبت کنید، به این معنی است که شما کنجکاو هستید در موردش بیشتر بدونید . به این دلیل نیست که شما او رو می خواهید. شما فقط به او فرصتی می دید تا شما رو تحت تأثیر قرار بده. شما به او فرصتی میدید تا اثبات کنه که شخصیتش به اندازهی جذابیت اولیهاش خوب هست.
  اینطور فکر کنید که این راه شروع قرار دادن شما در موقعیت ذهنیت انتخاب کننده هست.( ذهنیتی که یک خانم باید در رابطه داشته باشه )

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا