مرد مغرور چگونه عاشق می شود؟( آموزش جذب و وابسته کردن مردان مغرور)

جذب مردان مغرور
 • جذب مرد مغرور مرد مغرور چگونه عاشق می شود؟( آموزش جذب و وابسته کردن مردان مغرور)

  چکیده مطلب

  معمولا مردان مغرور افرادی هستند که ارزش بسیار زیادی برای خود قائل هستند و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند؛ به گونه‌ای که گاها ارتباط برقرار کردن و صمیمی شدن با آنها تا اندازه‌ای مشکل می‌شود و مهارت خاصی می‌طلبد با این وجود باز هم خیلی از زنان و دختران هستند که یا همسرشان فردی […]

  معمولا مردان مغرور افرادی هستند که ارزش بسیار زیادی برای خود قائل هستند و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند؛ به گونه‌ای که گاها ارتباط برقرار کردن و صمیمی شدن با آنها تا اندازه‌ای مشکل می‌شود و مهارت خاصی می‌طلبد با این وجود باز هم خیلی از زنان و دختران هستند که یا همسرشان فردی مغرور است و یا عاشق مرد مغرور ی می‌شوند و دنبال راهی هستند که او را به سمت خود جذب کنند.

  اگر شما نیز به عنوان فردی هستید که فکر کردن به یک مرد مغرور ذهنتان را به خود مشغول کرده است و یا دنبال راه حلی  هستید که می‌خواهید به او نزدیک شوید و یا شوهر مغروری دارید که می‌خواهید او را به سمت خود جذب کنید پس حتما تا انتهای مقاله و راهکار‌های اصولی  که در این مقاله در ارتباط با جذب مرد  مغرور پیشنهاد می‌دهیم را مطالعه کنید

  راههای جذب مردان مغرور

  – برای او مبهم باشید

  وقتی در ارتباط با یک مرد مغرور هستید باید سعی کنید با رفتار و کار‌هایتان به نوعی حس کنجکاوری او را برانگیخته کنید یعنی اینکه شما باید طوری رفتار کنید که کار‌هایتان برای طرف مقابل قابل پیش بینی نباشد و برای او سوال ایجاد کنید و ذهن او را به خود مشغول کنید تا حدی که او مجبور شود برای توضیحاتی در مورد رفتار و اخلاق شما با دوستان و نزدیکانتان صحبت کند. به طور کلی باید کاری کنید که او بیشتر به شما فکر کند و در نهایت بیشتر جذب شما شود.

  – با اعتماد به نفس باشید

   

  اگر شما فردی هستید که عاشق یک مرد مغرور شده‌اید و یا در حال حاضر با مردی مغرور زندگی می‌کنید و دنبال وابسته کردن او هستید و در عین حال خودتان فردی نا امید  و بدون اعتماد به نفس هستید باید گفت که در اشتباه بزرگی هستید چون اکثر مردان  و شاید همه آن‌ها به طرف زنی جذب می‌شوند که برای خود احترام قائل باشند، خود را دوست داشته باشند و از زندگی لذت ببرند بنابراین اگر در همچنین شرایطی هستید و اعتماد به نفس دارید که قطعا یک قدم را به سمت وابسته کردن مرد مورد علاقه یتان برداشته‌اید و اگر غیر از این است و خودتان نیز اعتماد به نفس ندارید سعی کنید از طریق راه‌های زیر این مهارت حیاتی را در خود تقویت کنید:

  • یادآوری کردن مهارت‌ها و محاسن و نقاط قوت به خودتان
  • تمرکز بر روی جنبه‌های مثبت ظاهری و درونی خودتان
  • اعتماد به نفس کافی در برخورد با افراد جدید و دوری از قضاوت کردن دیگران
  • تلاش برای بهبود رفتار و تخلاقیات و تغییر نکات منفی خود

  – ارزش‌های او را بشناسید

   

  قطعا وقتی فردی ببیند با یک نفر دیگر دارای نقاط اشتراک است و یا ارزش‌های خود را در نفری دیگر مشاهده می‌کند به طور ناخواسته به طرف او جذب می‌شود؛ با توجه به این قانون شما می‌توانید به دنبال این باشید مسائلی را که به عنوان ارزش برای طرف مقابلتان هستند را بشناسید مثلا می‌توانید از طریق فضای مجازی، شبکه‌‌های اجتماعی و پرس وجو از دوستان و نزدیکان او در باره ارزش‌هایی مانند تحصیلات، زیبایی، ثروت، اخلاق و غیره آگاه شوید و در راستای این ارزش‌ها برای نزدیک شدن به فرد مورد علاقه خود تلاش کنید.


   

  – به نیاز‌های ذاتی و غریزی او توجه کنید

  توجه کردن وبی اهمیت نبودن به نیاز‌های طبیعی و ذاتی مانند هم دلی، حمایت کردن و ارزش و احترام برای طرف مقابلتان، برای او بسیار خوشایند و رضایت بخش است. اگر می‌خواهید مرد مغرور زندگیتان را به سمت خود جذب کنید قطعا باید از کنار این‌ نیاز‌ها و خواسته‌های او بی‌تفاوت عبور نکنید.

  مثلا در هنگام سختی‌ها و مشکلات با حمایت و پشتیبانی از او حس‌های خوبی را از طرف خود به او منتقل کنید و یا اینکه سعی کنید خودتان را جوری نشان ندهید که می‌خواهید او را محدود کنید و یا شخصیتش را تغییر دهید بلکه او را همانگونه که هست قبول دارید و همچنین برای او حس راحت بودن و لذت را فراهم کنید که تاثیر بسیار زیادی در وابستگی خواهد داشت.

  – برای جذب مرد مغرور با او دوست باشید

   

  اگر می‌خواهید یک مرد مغرور را به خود وابسته کنید سعی کنید هرگز به خاطر صفات و ویژگی‌هایش او را مورد نقد و سرزنش قرار ندهید و او را قضاوت نکنید چون مرد مغرور در ذات خود دوست دارد همه چیز در کنترلش باشد و خود را قوی می‌داند پس  در این صورت احساس می‌کند که کسی نیست که بتواند به او اعتماد کند. بنابراین برای اینکه بتوانید او را از این حالت نجات دهید یعنی اینکه حالت دفاعی به خود نگیرد و در قلب خود برای شما جایی باز کند پس برای او مانند سنگ صبور و محرم اسرار باشید.

  – در برابر او خونسرد باشید

  یکی از ویژگی‌های ثابت شده اکثریت مردان این است اگر چیزی برای آنها در دسترس و سهل الوصول باشد نسبت به آن علاقه‌یشان کمتر می‌شود اما بلعکس وقتی برای رسیدن به چیزی با چالش روبرو می‌شوند پس دنبال آن انرژی صرف می‌کنند و برای رسیدن به آن هیجان بیشتری دارند پس در عین اینکه به پسری یا مرد مغروری علاقمند هستید باید سعی کنید آن را نشان ندهید و خونسرد برخورد کنید چون با این کار باعث می‌شوید او بیشتر به سمت شما بیاید و برای شما تلاش بیشتری از خودش نشان دهد.

  – به ظاهر خودتان اهمیت دهید

   

  این مسئله تقریبا بر همه عیان است که رعایت موارد ظاهری مانند شیک پوشی و رعایت بهداشت و غیره اهمیت زیادی در جذب کردن در اجتماع و بخصوص برای مردان دارد پس اگر می‌خواهید مرد مغرور نزدیک خود را بیشتر جذب کنید هرگز نباید از این راه غافل شوید و پیشنهاد‌های کاربردی زیر را که معرفی می‌کنیم به عنوان راه‌چاره جذب آنان به کار گیرید:

  • به لباس و ظاهر خود اهمیت دهید نه به این معنا که حتما با هزینه‌های گزاف و ولخرجی لباس‌های گران قیمت و متنوع تهیه کنید بلکه سعی کنید لباس متناسب با قرارتان را بپوشید و از لباسی استفاده کنید که در عین حفظ متانت و وقار شما زیبایی ظاهرتان را نمایش دهد و آرایش مو و چهره خود را نیز به بهترین نحو و متناسب با موقعیت تنظیم کنید.
  • به بهداشت فردی خود اهمیت دهید و حداقل روزی یک بار یا دو روز یک بار دوش بگیرید.
  • از بو‌ها و عطر‌های ملایم استفاده کنید البته نه به نوعی که باعث اذیت طرف مقابلتان شوید .
  • به تمیز بودن دهان و دندان خود اهمیت دهید و از آن غافل نشوید.

  – در پی ایجاد تعادل در رابطه خود باشید

  خلقت مرد‌ها به گونه‌ای است که همیشه دوست دارند آنها نیاز‌های زن را تامین کنند و عشق و توجه آنها بیشتر از عشق و توجه زن زندگیشان باشد به گونه‌ای که اگر در ازای  ناز و نوازش یا عشقی که به زن یا دختر مورد علاقه خود می‌دهند؛ بیشتر از آن دریافت کنند دلزده می‌شوند و به جای وابسته شدن و محبت کردن، پا پس می‌کشند. بنابراین اگر سعی دارید که یک مرد مغرور را به خود جذب کنید باید کاری کنید که از حد تعادل فراتر نروید و به اندازه‌ای به او محبت کنید که از محبت خودش بیشتر نباشد.

   نتیجه کلی:

  به طور کلی باید گفت اکثر مردان ویژگی‌های مشترک و مشابهی با هم دارند و نیاز‌هایی عمومی دارند که تاحدی مشابه است و این قضیه حتی برای مردان یا یک مرد مغرور هم صدق می‌کند و با توجه به شناخت این ویژگی‌ها باید برای جذب آنها اقدام کنید. با توجه به اینکه مردان مغرور احساس قدرت و برتری بیشتری دارند پس باید در رفتار و واکنش با آنها کمی محتاطانه تر رفتار کنید.

  در ارتباط با یک مرد مغرور در عباراتی کلی‌تر باید:

  • سعی کنید خاطره‌های شاد و ایام خوبی برای او بسازید و در راستای علاقه‌مندی‌هایش تلاش کنید.
  • سعی کنید در ارتباط با او و دیگران متفاوت و خاص باشید و این خاص بودن را به گونه‌ای به نمایش بگذارید که از طریق مقایسه به آن پی ببرد.
  • برای جذب یک مرد مغرور سعی کنید اکثر مواقع خوشحال و با انرژی جلوه کنید و همیشه ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید.
  • سعی کنید با او بحث و جدل نکنید و این به معنای واکنش نشان ندادن یا عکس العمل منفی نداشتن نیست بلکه کناره‌گیری از مسائل و موارد جدل ساز است که مردان از آن متنفرند.
  • در ارتباط با یک مغرور و برای جذب او سعی کنید از زبان بدنتان کمک بگیرید مثلا به نوعی با او تماس چشمی برقرار کنید که متوجه علاقه شما بشود و سعی کنید اشتیاق بیش از حد از خود نشان ندهید.

  موارد مهم دیگر :

  • سعی کنید او را محدود نکنید و برای رابطه‌هایش احترام قائل شوید و از این طریق به او حس آرامش دهید.
  • از طریق نظر خواهی کردن از او باعث شوید که او بفهمد برایش احترام قائل هستید.
  • به دنبال این نباشید که شخصیت مرد مغرور مورد علاقه‌یتان را تغییر دهید و در این زمینه او را سرزنش یا نقد نکنید.
  • در کار‌هایی که باعث موفقیت و پیشرفت آنها می‌شود کمک کنید و با حمایت و همدلی با او پشتکار مناسبی باشید.
  • سعی کنید به مرد مغرور به گونه‌ای نزدیک شوید که او احساس راحتی کند و از بودن با شما لذت ببرد و در نهایت به عشق شما ایمان بیاورد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا