مشاوره تحصیلی در تهران

مشاوره تحصیلی در تهران
 •  

  مشاوره تحصیلی در تهران

  مشاوره تحصیلی یکی از خدمات مهم و ضروری برای دانش‌آموزان و دانشجویان است که به کمک آن می‌توانند بهترین تصمیم‌ها را در خصوص تحصیلات خود بگیرند. تهران به عنوان پایتخت کشور، دارای انواع مشاوران تحصیلی با تخصص‌های متفاوت است که می‌توانند به دانش‌آموزان و دانشجویان در انتخاب رشته و دوره تحصیلی مناسب، آگاهی از شرایط آموزشی و انتخاب دانشگاه مناسب کمک کنند.

  مشاوران تحصیلی در تهران با توجه به نیازهای دانش‌آموزان و دانشجویان، به صورت فردی یا گروهی ارائه خدمات مشاوره تحصیلی می‌دهند. این خدمات شامل بررسی شرایط فردی و تحصیلی، انتخاب رشته، انتخاب دانشگاه و دوره تحصیلی، مشاوره در زمینه انتقال دانشجویی، مشاوره در زمینه انتخاب مسیر حرفه‌ای و ارائه راهکارهایی برای پیشرفت تحصیلی است.

  با توجه به اهمیت مشاوره تحصیلی و تنوع مشاوران تحصیلی در تهران، دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند با مطالعه و بررسی نظرات و تجربیات دیگران، مشاور تحصیلی مناسب خود را پیدا کرده و بهترین تصمیم‌ها را در خصوص تحصیلات خود بگیرند.

  تهران یکی از شهرهای بزرگ و مهم ایران است که آرزوی خیلی از دانش آموز ها، دانشجو شدن در یکی از دانشگاه های تهران می باشد. تهران اولین شهری است همه تیپ دانشگاه اعم از دولتی، صنعتی، علوم پزشکی، دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور و … را در خود پوشش داده. به دلیل سطح بالا در کیفیت آموزش و تحصیل در تهران رقابت زیادی بر سر کسب رتبه برتر در کنکور سراسری بین مدارس تهران وجود دارد. می توانید برای اطلاع از بهترین مشاوره تحصیلی در تهران مطالب را تا به انتها مطالعه بفرمایید.

  نقش مشاوره تحصیلی در تهران خیلی پر رنگ است و خانواده ها متوجه این موضوع شده اند که نباید فرزندشان بدون توجه به این اصل مهم وارد عرصه کنکور شود. دوره آن گذشت که شما تنها با مطالعه کتاب موفق به قبولی در کنکور سراسری می شدید. امروزه با تنوع زیادی که در بخش کتاب تست از انتشارات مختلف موجود است، تصمیم گیری برای استفاده از کتاب کمک درسی مشکل شده است.

  به نظر شما درس خواندن بدون مشاور چقدر دشوار است؟

  هر دوره سختی ها و تلاطم های خاص خود را دارد اما امروزه که افراد از امکانات آموزشی بیشتری استفاده می کنند دچار سردرگمی های بیشتری شده اند. آرامش از جمله مواردی است که شما در صورت فقدان آن دچار کاهش در سطح میزان بازدهی می شوید.

  خیلی از مواقع به خاطر اشتباهاتی که در زمان ناراحتی انجام می دهید، تغییر نتیجه دشوار خواهد شد. لذا حفظ آرامش و کنترل احساسات در همه شرایط خیلی مهم است. مثلا به خاطر افت تحصیلی که داشته اید دچار نا امیدی شده اید و خروج از این حالت و برگشتن به روند طبیعی از شما یک ماه وقت می­گیرد.

  هر انسانی که به شناخت خوبی از خود برسد موفق به کنترل تمامی احساسات اعم از شادی و ناراحتی می شود. یکی از افرادی که در دوران پر تنش و پر فشار کنکور می تواند این دریای مواج را آرام کند، مشاور کنکور شما است. مشاور با توانایی های بالایی که دارد می تواند شما را در زمان کم به عالی ترین نقطه از اعتماد به نفس و انگیزه برساند به شرطی که تمرین های داده شده را به خوبی انجام دهید.

  در صورتی که شما از مشاور استفاده نکنید به سختی می توانید در سال اول به رتبه خوبی دست پیدا کنید. اما با مشاوره تحصیلی در تهران شما می توانید خیلی از فشارهای روحی را حل کنید.

  چرا کنکور شیک اندیش؟

  مشاوره تحصیلی در تهران به دلیل هزینه های زیاد ناشی از جابجایی، رزرو زمان مشاوره از بهترین ها در کلینیک مشاوره، فوت وقت در روز مشاوره و خیلی از هزینه های سرسام آور دیگر، تشنه بستری است تا این هزینه ها را به صفر برساند.

  مجموعه کنکور شیک اندیش متشکل از تیم مشاوره با سابقه ۱۲ ساله مشاوره تحصیلی و مشاوره بالینی، به صورت آنلاین از دانش آموز حمایت می کند. نیاز به حضور در کلینیک مشاوره نمی­باشد و به راحتی با حضور در منزل خود یا هر مکانی که اینترنت پشتیبانی کند، این امکان وجود دارد تا با مشاور در تماس باشید.

  بدون صرف هزینه زیاد برای مشاوره می توانید محیط مطالعه که از مهمترین موارد در روند مطالعاتی روزانه شما است را به مشاور خود نشان دهید. ایرادهای محیط مطالعه تان را برطرف کنید و محیط بی نظیری برای درس خواندن خود فراهم کنید.

  یکی از بهترین خدمات مشاوره تحصیلی در تهران با مجموعه کنکور تاک، حضور والدین در جلسه مشاوره همراه با فزرند خود در هر زمانی که والدین بخواهند، است. خیلی از مواقع به خاطر تفاوت در ساعت کاری والدین این امکان وجود ندارد که در زمان خاصی در کلینیک حضور پیدا کنند.

  کنکور تاک این امکان را به شما می دهد که بدون فوت وقت و در همان زمانی که والدین در منزل تشریف دارند به صورت آنلاین با مشاور گفتوگو داشته باشند. این کار باعث می شود والدین از روند مطالعاتی فرزند خود به خوبی اطلاع داشته باشند و بهتر به فرزندشان کمک کنند.

  مشاوره تحصیلی در تهران توسط مجموعه کنکور شیک اندیش متشکل از مشاوران خانم و آقا که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش هستند، صورت می گیرد.

  مشاوره آنلاین کنکور شیک اندیش:

  مشاور در ابتدای این دوره دانش آموز را استعدادیابی می کند و بر خلاف مشاورانی که به همه برنامه مطالعاتی یکسانی می دهند، برنامه ای مخصوص روحیات خود دانش آموز ارائه می کند. نتیجه مشاوره تحصیلی در تهران توسط مجموعه کنکور تاک این خواهد بود که بعد از گذشت ۱ الی حداکثر ۲ ماه، دانش آموز بهترین برنامه درسی مخصوص خود را در دست خواهد داشت.

  در جلسات ابتدایی مشاوره که مشاور با پرسیدن سوالات از خصوصیات رفتاری و روحی دانش آموز اطلاع پیدا می کند، برنامه مطالعاتی اولیه را ارئه می دهد. دانش آموز اشکالات و کاستی های برنامه را بر اثر مرور زمان با مشاور خود در میان می گذارد.

  در نهایت دانش آموز متوجه می شود که برای او چه نوع تیپ مطالعه مناسب است. اینکه صبح شروع به مطالعه کند یا عصر؟ با اختصاصی شروع کند یا عمومی؟ در طول شبانه روز یک درس را بخواند یا چند درس؟ هر وعده مطالعاتی یک ساعت باشد یا سه ساعت؟ و … .

  این ابهام را همین جا رفع کنیم که دانش آموز در همین بازه تا رسیدن به بهترین برنامه، زیر نظر مشاور بهترین عملکرد را پیاده سازی می کند. روند مطالعه دروس و استفاده از کتاب های کمک درسی مناسب تست زنی را خواهد آموخت. بر اساس صحبت هایی که می شود و راه کار هایی که مشاور به دانش آموز می دهد، می تواند در هر حالتی کنترل خوبی بر احساسات داشته باشد و با انگیزه پیشروی داشته باشد. نه در زمان خوش حالی درس خواندن را رها کند که بر این باور باشد که به نتیجه مطلوب رسیده و نه در زمان شکست دچار نا امیدی شود.

  خلاصه ای از خدمت هایی که از طرف مشاوره تحصیلی در تهران توسط کنکور شیک اندیش ارائه می شود:

  ✅ مشاوره تحصیلی در تهران همراه با استعدادیابی دانش آموز،

  ? مشاوره تحصیلی در تهران همراه با ارائه برنامه مطالعاتی مخصوص روحیات دانش آموز،

  ✅ مشاوره تحصیلی در تهران همراه با برگزاری جلسه مشاوره آنلاین با حضور والدین به صورت جدا،

  ? مشاوره تحصیلی در تهران همراه با برگزاری جلسه مشاوره آنلاین با والدین به همراه دانش آموز،

  ✅ مشاوره تحصیلی در تهران همراه با ارائه بهترین محیط مطالعه بر اساس امکانات موجود در منزل،

  ? مشاوره تحصیلی در تهران همراه با آموزش نحوه مطالعه دروس کنکور،

  ✅ مشاوره تحصیلی در تهران همراه با آموزش روش های حفظ امید و انگیزه ،

  ? مشاوره تحصیلی در تهران همراه با ایجاد آرامش در دانش آموز برای مطالعه با کیفیت عالی،

  ✅ مشاوره تحصیلی در تهران همراه با ارائه بهترین کتاب کمک درسی تستی برای کنکور،

  ? و … .

  مشاوره تحصیلی کنکور:

  نقطه مشترک بین تمامی رتبه برترها داشتن برنامه ای واضح، کاربردی، مورد علاقه و بر اساس استعداد های خودشان است. شاید شما با یک برنامه درسی چه خوب و چه بد بتوانید دو یا سه هفته پیش بروید اما زمانی که نتیجه ای نمی بینید دلسرد می شوید. برنامه درسی باید به گونه ای باشد که شما هر لحظه انگیزه زیادی داشته باشید تا به سراغ انجام آن بروید.

  نتیجه مشاوره تحصیلی کنکور همین است که شما برنامه ای را از مشاور دریافت کنید که منتج به رشد شما و افزایش روزمره علاقه شما نسبت به مطالعه شود. برای دریافت این نوع برنامه از مشاوره تحصیلی کنکور می بایست شما استعداد یابی شوید و طبق علاقه شما این برنامه برای شما تنظیم شود. از مرحله استعدادیابی تا دریافت بهترین برنامه درسی، حدودا ۱ الی ۲ ماه زمان می گذرد. اما این را به یاد داشته باش که بعد از دریافت برنامه، رشد تو لحظه ای می شود و از جهت روحی، درسی و انگیزه و اشتیاق لحظه لحظه پیشرفت می کنی. به اشتباه بر این باور نباش که از دوستانت عقب افتاده ای. تو در کمان کشیده شده ای نشستی که منتظر رها شدن برای خوردن به هدف است.

  مشاوره تحصیلی تلفنی:

  این تیپ از مشاوره که خیلی در تهران و کلان شهرها مورد استفاده قرار می گیرد، طرفداران زیادی دارد. دلیل استقبال از این نوع مشاوره تحصیلی این است که زمان زیادی که شما صرف عبور و مرور از منزل تا به کلینیک را دارید حذف می کند. بدون خروج از منزل یا از هر جایی که هستید می توانید با مشاورتان تماس تلفنی برقرار کنید. اما برای ارتقاء کیفیت مشاوره، مجموعه کنکور تاک بستری را برای برقراری همین مشاوره اما به صورت تصویری داشته است تا کیفیت جلسه مشاوره غیر حضوری نزدیک به مشاوره حضوری شود. مشاوره تحصیلی تلفنی به صورت آنلاین و تصویری برای تهرانی های عزیز با کنکور تاک پشتیبانی می شود.

  بهترین مشاور تحصیلی در تهران:

  یکی از قابلیت هایی که کنکور تاک برای دانش آموزان فراهم کرده است، دسترسی به بهترین مشاور تحصیلی در تهران برای رشته های تجربی، ریاضی و انسانی است. بهترین مشاوران که سابقه ای بالا در مشاوره و انتخاب رشته کنکور دارند عضو تیم مشاوره کنکور تاک هستند. حتی در سخت ترین شرایط هم که شما نمی توانید درست درس بخوانید، مشاوران مجموعه به شما روند مناسب را آموزش خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد تا بهترین نتیجه را رقم بزنید. بهترین مشاور تحصیلی در تهران با کادری متشکل از مشاوران برجسته آقا و خانم که تخصص شان تحقق رویا های شما به واقعیت است.

  بهترین مشاوره تحصیلی در تهران باید چه ویزگی هایی داشته باشد؟

  یکی از اساسی ترین موارد در مشاوره ایجاد ارتباط و اطمینان در دانش آموز است. تا زمانی که دانش آموز با مشاور ارتباط خوبی برقرار نکرده باشد، این امکان وجود ندارد که مشاور وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد. زمانی مشاور بهترین برنامه را ارائه می کند که استعداد ها و علایق دانش آموز را شناخته باشد. زمانی مشاور برنامه جامع و کامل را می نویسد که از سایر علایق دانش آموز اطلاع داشته باشد. یک مشاور خوب باید حکم مادر و پدر را در قالب یک راهنمای جامع برای موفقیت در کنکور اجرا کند و در رساندن فرزندش به موفقیت مسئول باشد.

  مشاوره تحصیلی کارنامه:

  شاید شما فکر کنید که وقتی نتایج کنکور اومد دیگه تموم شده. در صورتی که مهم ترین بخش همینجا ست و اگر انتخابات شما طبق اصولی باشه که مشاور به شما توصیه می کنه، می تونین بازی رو به تفع خودتون تموم کنین. شما با مشاوره تحصیلی در تهران از اهمیت این موضوع اطلاعات کافی کسب خواهید کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا