۱۰ راه روانشناسی برای بدست آوردن دختری که دوست دارید

راه روانشناسی برای بدست آوردن دختری که دوستش دارید
 • ۱۰ راه روانشناسی برای بدست آوردن دختری که دوست دارید

  زندگی خودتون رو داشته باشید

  این به معنای واقعی کلمه پایه و اساس ایجاد یه رابطه ی عالی و بعبارتی زمینه ی شروعشه.

  فرض کنید یه نفر سعی داره این کتاب جدید و شکفت انگیز رو بهتون بفروشه که توش همه ی فرمول های مخفی زندگی نوشته شده از جمله راز ثروت، شادی، داشتن سیکس پک در سه روز و یا راز تبدیل شدن به رهبر جدید بازاریابی جهان،این کتاب به نظر شگفت انگیز میاد! ولی وقتی شما اون رو باز میکنید و میخونید، میبینید تمام چیزی که اون کتاب میخواد بهتون بگه اینه که زندگی کوتاهه، شما نیازی به این چیزا ندارید، بهتره کتاب های بیشتری جهت آگاهیتون بخرید.

  وقتی میخواید رابطه برقرار کنید یا دختری رو شیفته ی خودتون کنید از لحاظ ظاهری همه چیتون خوبه  اما خودتون یه زندگی خسته کننده دارید، دقیقا مثل همین کتاب میمونید که از بیرون جذابه و از درون نه .

  این کاریه که شما باید انجام بدید:

   زندگی شگفت انگیزی بسازید و کارهای خارق العاده ای انجام بدید . در چنین حالتی انگار دارید میگید:

  “هی دختر خانوم، من واقعا دوست دارم که تو رو کنار خودم داشته باشم، تو دوست داری باهام باشی؟” و این تمام چیزیه که باید بهش بگید! پس سعی کنید زندگی شخصیتونو جذاب کنید و بعد میبینید چطور دخترا دورتون جمع میشن.

  یک سرگرمی یا علاقه ی جالب داشته باشید

  اینجا یه نکته بسیار جالب دیگه ای براتون داریم که سخته جای دیگه ای تو اینترنت پیداش کنید!

  در واقع داشتن یه سرگرمی جالب میتونه شمارو جذاب تر نشون بده. به علاوه این به همون نکته ی شماره ۱ برمیگرده که میگه زندگی خودتون رو بسازید . سرگرمی شما می تونه هرچیزی باشه که بهش علاقه دارید فقط مطمئن بشید که این علاقه واقعیه و نه جعلی! اگه من میگفتم که عاشق اره برقی و حکاکی رو چوب با اره برقی تو وقتای آزادم هستم ولی در واقع هیچ علاقه واقعی توش نداشتم، اون دختر هم چیزی در من نمیدید. وقتی واقعا به چیزی علاقه داشته باشید دختر متوجه میشه و به شما جذب میشه .

  یه چیز بی نهایت جذاب توی یه پسر اینه که اون به یه چیزی علاقه ی شدیدی داره!

  میتونه برنامه نویسی، موتورسواری، آشپزی، طراحی، خوانندگی، نوازندگی ساز و یا هر چیز دیگه ای که متناسب با علاقه شماست باشه. فقط خوب روش زمان بذارید که پاداش این کارتونو بعدا میگیرید!

  بهداشت خوبی داشته باشید

  خیل خب پسرا، نکته اول برای اینکه یه دختر رو جذب خودتون بکنید اینه که بوی خوبی بدید. من نمیگم که بوی شگفت انگیزی بدید، فقط باید بوی مناسبی بدید! برید دوش بگیرید یا تمام بدنتونو دوبار با صابون بشورید،  از خوشبو کننده های خوب استفاده کنید و لباسای تمیز خودتونو بپوشید. نیازی نیست که خودتونو با نصف گالن اسپری بدن خیس کنید! شما فقط باید بوی خوشی بدید، همین. یه بار یا نهایتا دو بار اسپری کردن بسه. من یکی روی مچ دست و دیگری نزدیک گردن رو توصیه میکنم. همینا کافیه که یه بوی عالی بدید و دخترا همیشه دنبال پسرایی میرن که بوی عالی ای میدن.

  از او بخواید تا برای شما کارهایی انجام بده

  این یه نکته مخفیه اما قطعا چیز بد و منفی ای نیست. فقط از اون بخواید تا برای شما کاری انجام بده. یه روش روانشناسی به نام بنجامین فرانکلین وجود داره که به این صورت پیش میره. شما از یک نفر میخواین تا برای شما کاری انجام بده، او این کارو انجام میده و در انتها بصورت ناخودآگاه شمارو کمی بیشتر دوست داره. ممکنه بپرسین چرا؟ خب وقتی کاری رو برای افرادی انجام میدیم مغز ما فکر میکنه چون کاری رو برای اونا انجام میدیم باید اونا رو دوست داشته باشیم. بنجامین فرانکلین هم از چنین تکنیک هایی درمورد رقبای خود و مخالفین سیاسیش استفاده می کرد تا اون ها، اون رو بیشتر دوست داشته باشند. این تکنیک به نام “سازگاری تعصب” شناخته میشه. بعد از اینکه کسی دو بار برای شما کاری انجام داد احتمالا کارهای بیشتری انجام میده، فقط به این دلیل که نمی خواد متناقض به نظر برسه. برای چیزایی مثل گرفتن مداد برای یادداشت کردن در کلاس، کاغذ دادن به کسی یا حتی کارهای کوچک از او درخواست کنید اما زیاده روی نکنید به حدی که او فکر کند از او استفاده می کنید.

  اون رو بخندونید

  این نکته خیلی بزرگیه و ممکنه شما فکر کنید که خنده دار نیستید! اما حقیقت اینه که همه ی افراد اگه سعی کنند میتونن خنده دار باشن. شما باید خودتون رو در موقعیت های مختلف قرار بدید تا به گفتن یک شوخی که خنده دار نباشه هم عادت کنید. این باعث میشه که شما اعتماد به نفس داشته باشید تا جوک های بیشتری رو در اطراف بقیه بگید و هر چه بیشتر بگید بهتر میشید. دخترا عاشق خندیدن هستند و شما می تونید بیشتر اونها رو بخندونید. دخترا عاشق خندیدن هستند و هر چه بیشتر بتونید اون ها رو بخندونید وجهه اجتماعی بالاتری پیدا می کنید. این ثابت می کنه که شما از نظر فکری قوی و فروتن هستید که این یک ویژگی مطلوب برای همسر آینده است. همچنین این به شما فرصتی می ده تا ببینید زمانی که اون میخنده به کجا نگاه می کنه که این مشخص می کنه آیا اصلا به شما علاقه داره یا نه.

  دوستش باشید

  تفاوت زیادی بین پارتنر بودن و فرندزون(منطقه دوستی) وجود داره. همچنین میخوام توجه داشته باشید که این ثابت شده و کاملا قابل قبوله که ممکنه ماه ها در منطقه دوستی باشید و سپس برید به این سمت که رابطه رو شروع کنید. پس ادامه بدید و کارهایی انجام بدید که باعث لبخند زدن اون میشه. کارهایی انجام بدید که بقیه نمیتونن انجام بدن. مثلا یادداشت های کوچک روی ماشینش بذارید، پیام صبح بخیر بفرستید و یا در مورد مشکلاتش صحبت و با اون همدردی کنید. در واقع با انجام این کارها شما تقریبا نیمی از راه برای علاقه مند کردن اون رو رفتید. شما فقط باید به اون بگید که میخواید برای بقیه عمرتون با اون درست برنامه ریزی کنید.

  سد لمسی رو بشکنید

  در این نکته یک ضربه ناخودآگاه روانی وجود داره که در بسیاری از موقعیت ها به طرز شگفت انگیزی کار می کنه. شانه او را لمس کنید و از او چیزی بخواید و وقتی به سمت شما دست دراز کرد دستش رو بگیرید ، یا بازی ای که نیاز به لمس طرف مقابل داره رو با او انجام دهید مثل سنگ کاغذ قیچی. اگه ایده ای دارید که به روش خاصی با او دست بدید کافیه که بهش بفهمونید که قصد جنسی از این کار ندارید و دلیلش فقط اینه که شما در کنارش احساس راحتی می کنید. اگر واکنشی مبنی بر ترس یا انزجار از او دیدید دیگه بهش دست نزنید.

  اسرارتون رو به اون بگید

  اسرار شخصیتون رو که خیلی ها اون رو نمیدونن به اون بگید. این در رو برای اعتماد باز میکنه و هر چه چیز های بیشتری راجب خودتون به اون میگید کم کم متوجه میشه که به اون اعتماد دارید و به نوبه خود اون هم به شما اعتماد بیشتری میکنه. از نظر روانشناسی ما افرادی رو که ابتدا به ما اعتماد دارند رو دوست داریم و به اون ها اعتماد می کنیم زیرا ما غریزه طبیعی داریم که نسبت به افراد جدید محتاط باشیم و به اون ها اعتماد نکنیم بنابراین وقتی ثابت کنید که به اون اعتماد دارید، اون متقابلا تلافی میکنه و توصیه میکنم اسراری رو به اون بگید که اگه بقیه اون رو بدونن از نظر شما مشکلی نداشته باشه فقط به این دلیل که ممکنه به کسی بگه! اما از شخصی بودن اونها اطمینان حاصل کنید و مطمئن بشید که میشه به اون چیزها راز گفت. نکته دیگه این که اگه راز های شما کمی شرم آوره مثلا اینکه شما یازده انگشت پا دارید و یا اینکه در این وضعیت رفتید سفر (!) بهتره راجبش بیشتر دقت کنید.

  تمام توجهتون رو به اون جلب کنید

  در دنیایی که توجه شما به هرجایی ممکنه بره، اون یکی از با ارزش ترین چیزهاییه که میتونید به یه دختر بدید. اگر اونو میخواید، پس فقط بهش توجه کنید و نه فقط برای چند دقیقه! وقتی اون با شما صحبت میکنه به چشم هاش نگاه کنید و یه برداشت ذهنی از تمام چیزهایی که اون میگه برای خودتون بسازید و در صورتی که میتونید در مکالمه های بعدی به اون ها اشاره کنید. نمایش ویژه ای داشته باشید و از حضور خودتون لذت ببرید. این نکته درباره ی هر کسی کار میکنه!

  آخرین نکته

  آخرین نکته اینه که اعتماد به نفس خودتون رو تقویت کنید. بهترین توصیه ای که میتونم به شما بکنم تا اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید و دختری رو جذب خودتون بکنید اینه که بطور منظم ورزش یا بدنسازی کنید. اگر در مقطع دانشگاه یا دبیرستان هستید من پیشنهاد میکنم سه روز در هفته به تمرین بازوها، پاها و تمرینات هوازی بپردازید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا