تیپ شخصیتی مردانه مورد پسند خانم ها !(خانم ها کدام تیپ های شخصیتی مردان را می پسندند؟)

تیپ شخصیتی مردانه مورد پسند خانم ها
 • تیپ شخصیتی مردانه مورد پسند خانم ها !

  تیپ شخصیتی مردانه مورد پسند خانم ها، بسته به سلیقه و تجربه هر فرد، ممکن است متفاوت باشد. اما برخی از ویژگی هایی که برای خانم ها در مردان مورد پسند قرار می گیرد، عبارتند از:

  – اعتماد به نفس و خودبینی: مردانی که با اعتماد به نفس و خودبینی زیادی رو به رو هستند، برای خانم ها جذاب هستند. چرا که به نظر می رسند قادر به مقابله با چالش ها و موقعیت های دشوار هستند و از خود اطمینان دارند.

  – کاریزماتیک و جذاب بودن: مردانی که دارای کاریزما و جذابیت هستند، معمولاً برای خانم ها جذاب و جذب کننده هستند. برای این دسته از مردان، روابط اجتماعی و قدرت ارتباط با دیگران، بسیار مهم است.

  – هوش و فهمیدنی بودن: ویژگی دیگری که خانم ها در مردان مورد پسند قرار می دهند، هوش و فهمیدنی بودن است. مردانی که دارای سطح بالایی از هوش، فهم و دانش هستند، برای خانم ها جذاب هستند و به نظر می رسند در بحث های مختلف و مسایل پیچیده، بسیار موفق هستند.

  – مردانی با ارزش های اخلاقی و اجتماعی بالا: مردانی که ارزش های اخلاقی و اجتماعی بالایی دارند، برای خانم ها جذاب و قابل احترام هستند. چرا که به نظر می رسند از نظر اخلاقی و اجتماعی، بسیار قابل اعتماد و صادق هستند.

  – مردانی با شخصیت قوی و مستقل: مردانی که دارای شخصیت قوی و مستقل هستند، برای خانم ها جذاب هستند. چرا که به نظر می رسند قادر به تصمیم گیری های درست و جدی هستند و با شخصیتی مستقل، می توانند به خوبی از خود محافظت کنند.

  تیپ شخصیتی مردانه مورد پسند خانم ها

  معمولا افراد فکر می کنند که خانم ها در انتخاب مردان بیشتر به فکر ثروت و شهرت او هستند، البته باید بگوییم که این دو عامل یکی از مهم ترین دلایل انتخاب مردها می باشد اما کافی نیست؛  زن ها بیشتر جذب سخاوتمندی و مهربان بودن مرد می شوند، اگر مردی دست و دل باز باشد خانم ها بیشتر روی زندگی کردن با او حساب باز می کنند.

  تاثیرات سخاوتمندی مردان بر روی زنان طبق تحقیقات

  موضوع دست و دل بازی باعث می شود مردان مهربان تر و مسئولیت پذیرتر نیز به نظر برسند؛ بر اساس تحقیقاتی که روی ۱۷۵۰ زن انجام شد یک سری پرسش نامه و آزمایش روی آن ها انجام شد که مشخص کند خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند نتیجه ی این تحقیقات چیزی به جز سخاوت مندی مردها نبود.

  طبق تحقیقات سخاوتمندی مردان باعث مهربان تر دیده شدن و مسئولیت پذیر بودن در دید زنان می شود

  خانم ها معمولاً مردهای سخاوت مند را به هر مرد دیگری با هر ویژگی ای ترجیح می دهند، این امر به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد؛ خانم ها مردهای سخاوت مند را گزینه ی مناسبی برای ازدواج می دانند؛ سخاوت مندی مرد باعث می شود که زنان ویژگی های منفی مردان را دیگر فراموش کنند و آن ها را نادیده بگیرند.

  تیپ شخصیتی مردانه :: نشان دادن حمایت معنوی و مادی

  طبق نتایج همین تحقیقات  و مصاحبه با خانم های شرکت کننده  در آن که انجام گرفت با این سوال که خانم ها کدام تیپ مردان را می پسندند تنها جواب این زنان مردهای سخاوت مند بود؛ زیرا سخاوت مندی باعث می شود آن ها تعهد و حمایت معنوی و مادی خود را نسبت به زن  و زندگی خودشان نشان می دهند.

  طبق تحقیقات سخاوتمندی مردان باعث می شود حس حمایت معنوی و مادی خودشان را بتوانند به خانواده ی خود بیشتر نشان دهند

  خانم ها مردانی که خصوصیت سخاوتمندی در وجودشان نیست را لایق زندگی نمی دانند و عقیده دارند که مردهای خسیس زندگی را به کام خانواده ی خود تلخ می کنند و اشتباهی محض است که با آن ها ازدواج کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  images

  اولین جلسه مشاوره

   

  قیمت اصلی جلسه مشاوره 249,000 تومان

  قیمت اولین جلسه مشاوره 179,000 تومان

  روز
  ساعت
  دقیقه
  ثانیه
  اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره شیک اندیش استفاده کنید.

  هیچ نظری وجود ندارد

  پیمایش به بالا